Fryzury

Czas na plażę. Sprawdź, jakim typem plażowicza jesteś!

Czas na plażę. Sprawdź, jakim typem plażowicza jesteś!
Informacja prasowa Warszawa, 8 sierpnia 2017 Czas na plażę. Sprawdź, jakim typem plażowicza jesteś! Nadmorskie miejscowości, wciąż stanowią najpopularniejszy kierunek wyjazdów wakacyjnych. ,,Morza szum, ptaków

Informacja prasowa
Warszawa, 8 sierpnia 2017
Czas na plażę. Sprawdź, jakim typem plażowicza jesteś!

Nadmorskie miejscowości, wciąż stanowią najpopularniejszy kierunek wyjazdów wakacyjnych. ,,Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew…” – przebój zespołu Czerwone Gitary, zawsze rozbrzmiewa w naszych myślach, gdy zbliża się pora wakacyjnego odpoczynku. Możemy spotkać tam ludzi, którzy będą się od nas różnili nie tylko kolorem skóry, narodowością, czy językiem, ale również wrażliwością kubków smakowych… Koniecznie rozwiąż nasz test, aby dowiedzieć się, którym typem plażowicza jesteś!

1. Zdecydowałeś się na wakacyjny wyjazd nad morze, ponieważ…
a) Plaża to Twój żywioł!
b) Nadmorskie miejscowości oferują moc atrakcji
c) Pragniesz przeżyć niezapomniane przygody
d) To kolejny przystanek podczas Twojej podróży dookoła świata
e) Żona zaproponowała, a Ty się zgodziłeś

2. Jak wygląda Twój typowy dzień nad morzem?
a) Codziennie pielęgnujesz swoją opaleniznę
b) Ściśle realizujesz przedwyjazdowe plany
c) Nigdy nie wiesz, co będziesz robił jutro
d) Każdego dnia odwiedzasz inną nadmorską miejscowość
e) Po prostu robisz to, na co masz ochotę

3. Na plażę udajesz się z myślą:
a) „To Słona Ona – bogini plaży, jesteś posolona!”
b) „Jak zawsze na czasie, mój Love Lasie!”
c) „Dzisiaj zmierzam, tam gdzie O!Żesz Sezam!”
d) „Koko Loko – witaj gdańska zatoko!”
e) „Cud Miód – rodzina, leżaki i Słońca wschód”

4. Co robisz po powrocie z nadmorskich wakacji?
a) Udajesz się do solarium, żeby zrekompensować sobie powakacyjny brak plaży
b) Zastanawiasz się nad przyszłorocznym urlopem
c) Jeszcze tego samego dnia wyruszasz na poszukiwanie nowych przygód
d) Uzupełniasz listę miejsc, które udało Ci się odwiedzić
e) Oglądasz zdjęcia i rozmawiasz z najbliższymi o zakończonym wyjeździe

Jeśli Słona, to tylko Ona! (najwięcej odpowiedzi A)
Parawany, ręczniki, koce i leżaki, a wśród nich… Ty! Przekonany o własnym, nadrzędnym celu, którzy przywiódł Cię na piaszczyste wybrzeże. Plażowanie! To słowo, które pojawiło się w Twoich myślach, gdy w pewien zimowy poranek szef zapytał nagle: ,,W którym miesiącu zaplanował pan tegoroczny urlop?”. Nagle zdałeś sobie sprawę, że obudził się w Tobie instynkt plażowicza, który nie pozostawia dużego wyboru: lipiec czy sierpień? Przez najbliższe pół rok, nie myślisz już o niczym innym… Uwielbiasz prażyć się w słońcu. Nie przeszkadzają Ci głośne rozmowy, plażowy zgiełk, krzyki małych dzieci. Nic nie jest w stanie wyrwać Cię z błogiego stanu, w którym, ze swoim podniebnym przyjacielem, rozumiecie się bez słów. Zamiast słonej, morskiej wody, towarzyszy Ci Słona Ona – pyszna, prażona kukurydza z dodatkiem szczypty soli, która podobnie jak Ty, długo wylegiwała się w upalnych miejscach.

A to już wiesz?  Plus size to nie minus w modzie!

Love Las niezapomnianych wrażeń (najwięcej odpowiedzi B)
W przeciwieństwie do poprzednika, nie potrafisz zadowolić się samą myślą, o zbliżającym się urlopie. Pozostałe sześć miesięcy poświęcasz na wnikliwe przeanalizowanie atrakcji czekających na turystów. Bez pomyłki potrafisz wyrecytować godziny otwarcia

nadmorskich dyskotek. Znasz adresy restauracji i barów, z których usług powinien skorzystać każdy ,,szanujący się” podróżnik. Odnowiłeś kontakt z przyjacielem ze szkoły podstawowej, z którym zapisałeś się już na amatorski turniej siatkówki plażowej w Kołobrzegu… Natychmiast po zameldowaniu się w hotelu, wyruszasz na obchód okolicy. Ze zdumieniem odkrywasz, że popularne przewodniki nie informowały o większości tutejszych atrakcji. Twój program pobytu poszerza się o kilka OBOWIĄZKOWYCH punktów. Nie zraża Cię myśl, że nie posiadasz daru bilokacji, niezbędnego przy napiętym terminarzu. Nietypowe połączenia to Twój żywioł, dlatego zawsze towarzyszy Ci tajemniczy Love Las, który dzięki połączeniu prażonego migdała i białej czekolady oraz żurawiny i soku z jagód, nieustannie inspiruje Cię do nowych wyzwań i zadziwiających rozwiązań.

O!Żesz Sezamie, otwórz się! (najwięcej odpowiedzi C)
Zawsze denerwujesz się, gdy zostajesz porównany do swojego poprzednika. Owszem, obaj traktujecie wyjazd nad morze, jako okazję do poznania fascynujących osób i nowych miejsc. Obaj wracacie z wypoczynku z historiami, które chętnie powtarzane są później przy rodzinnym stole i w gronie przyjaciół. Nigdy jednak nie planowałeś swojego wyjazdu. Jedyna pewna rzecz to miejsce w którym zarezerwowałeś nocleg, choć i to może ulec zmianom. W Twoim odczuciu planowanie, wypacza sens przygody, która z założenia powinna być zagadką… Podczas wyjścia nad morze, nie zabierasz ze sobą koca, parawanu, ani kremu do opalania. Przemierzasz bezkresną plażę, rzadko potrafisz usiedzieć w miejscu i ciężko Cię zadowolić. Traktujesz pobyt na plaży, jako przygodę. Niebezpieczną, często ryzykowną, ale piękną i niezwykle zniewalającą… Nagle, kilkadziesiąt metrów dalej zauważasz osobą płci przeciwnej, która stała się ucieleśnieniem Twoim marzeń. Samotna przygoda traci dla Ciebie sens i zastanawiasz się w jaki sposób zrealizować cel. Z pomocą przechodzi O!Żesz Sezam, który otwiera przed Tobą, skarbnicę pomysłów, romantycznego słownictwa oraz bogactwo smaku orzechów arachidowych skąpanych w miodzie i posypanych chrupiącym sezamem. Teraz już wiesz, co robić. Rozpinasz koszulę, zakładasz okulary przeciwsłoneczne i pewny siebie zbliżasz się do obiektu swoich westchnień.

A to już wiesz?  Rozstępy – nieestetyczny problem nastolatek, kobiet w ciąży i nie tylko

Grecja? Maroko? Zawsze z Koko Loko! (najwięcej odpowiedzi D)
Podobnie jak w latach ubiegłych włączasz komputer, aby wyszukać cel tegorocznych wakacji. Nie wiesz jeszcze, gdzie chcesz pojechać, doskonale jednak zdajesz sobie sprawę, które nadmorskie kurorty już poznałeś. Na osobistej liście widnieją m. in.: Łeba, Ustka, Władysławowo, Dubrovnik, Kreta, czy Lizbona. Każde kolejne wakacje traktujesz jak trofea, które umieścisz w gablocie swoich wspomnień. Pragniesz poznać cały nadmorski świat, coraz mocniej skłaniasz się do egzotycznych wycieczek… Piaszczyste wybrzeża to dla Ciebie, coś więcej, niż zwykły odpoczynek. To Twoja ukryta pasja. Kiedy pojawiasz się na plaży, nie poszukujesz wolnego miejsca, aby ułożyć swój ręcznik. Zatrzymuje się dla Ciebie czas, gdy słyszysz szum fal i czujesz lekki powiew wiatru. Pragniesz całym sobą poczuć, że tegoroczna wycieczka stanowi spełnienie kolejnego marzenia. Nie potrzebujesz aparatu, aby utrwalić te chwile. Twoim, osobistym skrybą jest Koko Loko, który z pomocą kokosowych kostek skąpanych w mlecznej czekoladzie oraz prażonego nerkowca z dodatkiem wiórków kokosowych, zapisuje momenty uniesienia w sercu.

Nadmorski Cud Miód! (najwięcej odpowiedzi E)
Sam o sobie mówisz, że należysz do najbardziej ugodowych osób, jakie znasz. Wyjazd nad morze będzie dla Ciebie spełnieniem wakacyjnych marzeń, tylko wówczas, gdy zakosztujesz różnych atrakcji oferowanych na plaży. Dlatego czas organizujesz zawsze z najbliższymi, którzy niejednokrotnie mają inne wyobrażenie urlopu. I to uważasz za największą siłę nadmorskiej turystyki… W czasie wypoczynku znajdziesz czas zarówno na ,,bezczynne” leżenie na plaży, jak i na piesze wycieczki brzegiem morza, pływanie, uprawienie sportu, całonocne szaleństwo w dyskotekach oraz romantyczny czas z ukochaną osobą! Połączenie wielu elementów sprawia, że do domu wracasz wypoczęty, a cichym bohaterem Twojej wyprawy staje się Cud Miód. To on, dzięki połączeniu orzechów nerkowca, prażonej kukurydzy i miodu, nauczył Cię wybierać w życiu to, co najlepsze.

A to już wiesz?  5 sposobów jak zadbać o siebie latem!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy