Fryzury

OCH!Święta – Czas na prezent!

OCH!Święta – Czas na prezent!
Materiały prasowe, 13.12.2017 r. OCH!Święta – Czas na prezent! Święta oraz nadchodzący tuż po nich Nowy Rok to idealny czas, aby okazać uczucia bliskim, docenić

Materiały prasowe, 13.12.2017 r.

OCH!Święta – Czas na prezent!

Święta oraz nadchodzący tuż po nich Nowy Rok to idealny czas, aby okazać uczucia bliskim, docenić przyjaciół
i współpracowników.
W poszukiwaniu wyjątkowych upominków, które wywołają uśmiech na ich twarzach, zajrzyjcie do salonów oraz sklepu internetowego OCHNIK!

Elegancka galanteria z naturalnej skóry – modne torby, teczki, portfele, rękawiczki i paski – a także miękkie i ciepłe dzianinowe czapki, szale czy kominy doskonale sprawdzą się w tej roli. A jeśli wolicie, aby Wasi bliscy sami dokonali wyboru, sprezentujcie im kartę podarunkową OCHNIK. Można ją realizować we wszystkich salonach stacjonarnych OCHNIK – zarówno regularnych, jak i outletowych – w ciągu 12 miesięcy od dnia wydania.
Prezentowych inspiracji szukajcie na www.ochnik.com.

OCHNIK na święta – Promocja!
Do 24 grudnia cała galanteria OCHNIK dostępna będzie nawet 50% taniej. Nie przegapcie okazji! Kupcie prezent już dziś i w spokoju czekajcie na święta!

***
OCHNIK to polska firma z ponad 25-letnią tradycją posiadająca sieć 90 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

A to już wiesz?  Wzrost przychodów Miraculum w lutym o 62 proc. r/r

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy