Fryzury

Linerase – kompleksowa odnowa skóry

Linerase – kompleksowa odnowa skóry
Linerase – kompleksowa odnowa skóry Kto z nas udając się do kliniki medycyny estetycznej nie marzy by zajęto się nim kompleksowo? Profesjonalny wywiad medyczny, indywidualnie

Linerase – kompleksowa odnowa skóry

Kto z nas udając się do kliniki medycyny estetycznej nie marzy by zajęto się nim kompleksowo? Profesjonalny wywiad medyczny, indywidualnie dobrana terapia, zabieg dopasowany do naszych potrzeb. Rozwiązanie idealne. Dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny przeciwstarzeniowej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pań i panów, oferując właśnie taką holistyczną terapię atelokolagenem Linerase. Zabieg w naturalny i małoinwazyjny sposób utrzyma skórę w dobrej kondycji, przywracając jej jędrność, świeżość i dawny młodzieńczy blask.

Obecnie terapia LINERASE została wzbogacona o 3 nowe produkty: Linerase Peel Off, Linerase Restoring Mask oraz Linerase Anti-Aging Cream, a cała procedura składa się z 3 etapów zabiegowych.

I ETAP – Linerase Peel Off.
Bioregeneracja na poziomie naskórkowym.
Aby skóra była dobrze przygotowana do właściwego zabiegu powinna być dokładnie oczyszczona. Linerase Peel Off poprzez działanie retinolu, witaminy C, kwasu glikolowego, cytrynowego, HA, kolagenu oraz polipeptydów pozwala na oczyszczenie oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka. Zabieg ten zmiękcza, nawilża i wygładza skórę, zwiększając przenikanie substancji aktywnych. Tak przygotowana skóra znacząco zwiększa (gwarantuje) właściwe działanie kluczowego tj. drugiego etapu terapii – iniekcji atelokolagenu Linerase. Po zastosowaniu Peel Off skóra jest aksamitna w dotyku i nabiera wyjątkowego blasku. Linerase Peel Off wzbogaca terapię poprzez działanie na płytsze warstwy skóry.

II ETAP – atelokolagen Linerase
Zabieg właściwy
Aplikacja atelokolagenu Linerase w określone miejsca na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach to najistotniejszy etap terapii. Kolagen nowej generacji Linerase to przełomowa terapia w gabinetach medycyny przeciwstarzeniowej w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Jest to obecnie jedyny wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej ateloKOLAGEN typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Terapia została nagrodzona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Preparat LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych. W efekcie skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, wygładzają się drobne zmarszczki, poprawia się jej sprężystość, a w efekcie po prostu wygląda młodziej.

A to już wiesz?  TERMOLIFTING – SPOSÓB NA ODMŁODZENIE SKÓRY BEZ UŻYCIA SKALPELA

III ETAP – Linerase Restoring Mask
Ukojenie po zabiegu
Nakładana jest na skórę bezpośrednio po aplikacji atelokolagenu Linerase. Lekarz wykonuje delikatny masaż, podczas którego maseczka ulega całkowitemu wchłonięciu. Zastosowanie Linerase Restoring Mask intensywnie koi, przyspiesza proces gojenia oraz regeneracji skóry po zabiegu. Linerase Restoring Mask działa uszczelniająco na naczynia krwionośne, hamuje transepidermalną utratę wody (TEWL) wpływając na jej elastyczność i właściwy poziom nawilżenia. W składzie Linerase Restoring Mask znajduje się między innymi: kwas hialuronowy, cynk, wyciąg z aloesu, nagietka, rumianku oraz oczaru wirgilijskiego.

Linerase Anti-Aging Cream to preparat, który pozwala kontynuować pielęgnację w domu, w rezultacie znacząco przedłużając odmładzające efekty terapii. Linerase Anti-Aging Cream zastosowany po zabiegu widocznie łagodzi podrażnienia. Działa na płytsze warstwy skóry, bioregeneruje na poziomie naskórkowym. Może też być stosowany samodzielnie jako zabieg odnawiający i wygładzający skórę rano lub wieczorem.

Pierwsze 3 etapy terapii Linerase są wykonywane w gabinecie medycznym w czasie jednej sesji zabiegowej. Dzięki wprowadzeniu Anti-Aging Cream pacjent otrzymuje możliwość kontynuacji terapii w domu.

Cena terapii Linerase: 1 200 – 1 500 zł
Więcej na temat zabiegu na stronie: www.linerase.pl

DYSTRYBUTOR: BD Aesthetic, www.bdaesthetic.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy