Moda

Jesień tuż-tuż! Lookbook OCHNIK JZ 2019/2020

Jesień tuż-tuż! Lookbook OCHNIK JZ 2019/2020
Materiały prasowe, sierpień 2019 r. Jesień tuż-tuż! Lookbook OCHNIK JZ 2019/2020 OCHNIK rozpoczyna nowy sezon! W salonach i e-sklepie marki pojawił się już długo wyczekiwany

Materiały prasowe, sierpień 2019 r.

Jesień tuż-tuż!
Lookbook OCHNIK JZ 2019/2020

OCHNIK rozpoczyna nowy sezon! W salonach
i e-sklepie marki pojawił się już długo wyczekiwany zwiastun kolekcji jesień-zima 2019/2020, w której obok eleganckiej klasyki jak zwykle odnajdziemy także najnowsze modowe trendy.
Efektowne kurtki, płaszcze i kamizelki, miękkie swetry, spódnice i sukienki, wygodne bluzki,
T-shirty i koszule, ciepłe czapki i szale, a także torebki, teczki, portfele, rękawiczki czy buty
– wszystko to pozwoli Wam stworzyć oryginalny look!
W kolorystyce kolekcji dominują brązy, szarości, odcienie beżu i camelu, brudne róże, granaty, nasycona butelkowa zieleń, a także kolor dojrzałej figi czy ciepłej pomarańczy. Wszystkie te barwy doskonale współgrają z uniwersalną, a zarazem elegancką czernią i stanowią stylową bazę dla modnych jesiennych zestawów.
W oczekiwaniu na premierę kompletnej kolekcji, którą zaplanowano na koniec sierpnia, już dziś prezentujemy Wam najnowszy lookbook marki. Stylizacje przygotowała Agnieszka Ścibior, wykonanie zdjęć powierzono Marlenie Bielinskiej, a sesję zrealizowała Papaya Films.

***
OCHNIK to polska firma z 30-letnią tradycją posiadająca sieć 100 Salonów Firmowych zlokalizowanych
w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.
OCHNIK to również ceniony pracodawca. W 2015 roku został liderem rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy” przygotowywanego w oparciu o badanie prowadzone przez Instytut Great Place to Work®.

A to już wiesz?  Mercure Fashion Night by Patryk Wojciechowski

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy