Fryzury

Dla perfekcyjnego blondu fryzury – Davines Heart of Glass –

Dla perfekcyjnego blondu fryzury – Davines Heart of Glass –
Błyszczące, pełne życia, odważne. Włosy blond zawsze były symbolem pozytywnej energii i kobiecości – dlatego też wymagają szczególnej dbałości i uwagi, aby mogły zatrzymać naturalną siłę i piękno. Taka idea stoi za linią Heart of Glass, systemem produktów opracowanym specjalnie po to, aby zapewnić odpowiednią pielęgnację i ochronę włosom blond, naturalnym oraz

Davines Heart of Glass – dla perfekcyjnego blondu

Tak jak kruche serce ze szkła wymaga ochrony, tak samo o blond – by zachował pełnię koloru – należy dbać szczególnie. Heart of Glass – Davines przedstawia linię kosmetyków do pielęgnacji włosów blond, które zabezpieczają, wzmacniają i rozświetlają odcień, zarówno naturalny, jak i kosmetyczny. Produkty dostępne są w salonach fryzjerskich współpracujących z włoską marką.

Błyszczące, pełne życia, odważne. Włosy blond zawsze były symbolem pozytywnej energii i kobiecości – dlatego też wymagają szczególnej dbałości i uwagi, aby mogły zatrzymać naturalną siłę i piękno. Taka idea stoi za linią Heart of Glass, systemem produktów opracowanym specjalnie po to, aby zapewnić odpowiednią pielęgnację i ochronę włosom blond, naturalnym oraz farbowanym.

Perfekcyjny blond
Potrzeby wszystkich rodzajów blondu zaspokajają cztery produkty: szampon wygładzający, odżywka, kuracja wzmacniająca i ochronny fluid termiczny bez spłukiwania. Linia Heart of Glass to bogactwo niebieskiego ekstraktu z owoców Jagua, który neutralizuje niepożądane żółte refleksy, jednocześnie podkreślając różne oblicza blondu – zarówno w ciepłych, jak i zimnych tonach. Kosmetyki dzięki zawartości mieszanki Biacidic Bond Complex i wyciągu z baobabu wzmacniają i regenerują włókna, dzięki czemu zapobiegają uszkodzeniom, odżywiają i uelastyczniają. Fluid z filtrami UV bazuje na ochronnej tarczy botanicznej o właściwościach zabezpieczających i wzmacniających – produkt dodatkowo chroni przed wysoką temperaturą i pomaga wydłużyć trwałość efektu stylizacji. Formuły Heart of Glass są niezwykle delikatne, co sprawia, że kosmetyki mogą być stosowane przy każdym myciu włosów.

Zrównoważony design
Heart of Glass wywodzi swoją nazwę od słynnej piosenki z lat 80., śpiewanej przez blond ikonę muzyki rock. Do estetyki tamtej epoki nawiązują również opakowania – utrzymane w błyszczącej czerni, jak modna skórzana kurtka. Butelki, których kształt jest inspirowany designem japońskiej whisky, wykonane zostały z surowców pochodzących z recyklingu, przy użyciu 100% energii ze źródeł odnawialnych. Produkty są także neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla.
Opracowane przez laboratoria badawczo-rozwojowe Davines formuły Heart of Glass nie zawierają silikonów i bazują wyłącznie na naturalnych barwnikach. O wysokim stopniu zrównoważenia linii świadczą wykorzystane komponenty, które są naturalne w 96,8% oraz biodegradowalne do 98,5%.

Kosmetyki Heart of Glass dostępne są w salonach fryzjerskich współpracujących z marką Davines.

A to już wiesz?  Kolekcja Retro by Etam - zadaj szyku w stylu retro… na plaży!

Davines Heart of Glass Silkening Shampoo
Wzmacniający szampon do włosów blond
Delikatnie oczyszcza, zapewniając odżywienie. Zawiera niebieski ekstrakt z owoców Jagua, który równoważy niepożądane refleksy dla podkreślenia i rozświetlenia odcieni blondu.
Pojemność i cena: 250 ml – 100 zl

Davines Heart of Glass Rich Conditioner
Odżywka wzmacniająca włosy blond
Równoważy niepożądane tony i rozświetla blond dzięki zawartości niebieskiego ekstraktu z owoców Jagua, Zapewnia intensywne odżywienie przy jednoczesnym wzmocnieniu włókna włosa dzięki zawartości mieszanki Biacidic Bond Complex i wyciągu z baobabu.
Pojemność i cena: 250 ml – 135 zl

Davines Heart of Glass Intense Treatment
Kuracja wzmacniająca i rozświetlająca do włosów blond
Dzięki zawartości mieszanki Biacidic Bond Complex i wyciągu z baobabu wzmacnia i regeneruje włókno włosa, zapobiegając uszkodzeniom. Odżywia włosy i sprawia, że są zdyscyplinowane.
Pojemność i cena: 150 ml – 135 zł

Davines Heart of Glass Sheer Glaze
Rozświetlający fluid do włosów blond chroniący przed wysoką temperaturą
Zapewnia nawilżenie, połysk, chroni przed wysoką temperaturą i promieniami UV. Dzięki zawartości ochronnej tarczy botanicznej, o właściwościach zabezpieczających i wzmacniających, nadaje włosom elastyczność, pomagając przedłużyć trwałość efektu stylizacji. Nie wymaga spłukiwania.
Pojemność i cena: 150 ml – 135 zl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy