Uroda

Na czym polega analiza pierwiastkowa włosa?

Na czym polega analiza pierwiastkowa włosa?
Informacja prasowa Poznań, 26 maja 2017 Na czym polega analiza pierwiastkowa włosa? Czujesz się osłabiony, jesteś blady, a Twoje włosy wypadają? Mimo że przyjmujesz ogromne

Informacja prasowa
Poznań, 26 maja 2017

Na czym polega analiza pierwiastkowa włosa?

Czujesz się osłabiony, jesteś blady, a Twoje włosy wypadają? Mimo że przyjmujesz ogromne porcje tabletek poprawiających kondycję zdrowotną, wciąż nie widzisz pozytywnych efektów. Jak temu zaradzić? Z pomocą przychodzi Kreacja Ciała i Analiza Pierwiastkowa Włosa, która pomoże poznać przyczynę swoich dolegliwości, wykryć niedobory mikroelementów oraz obecność toksycznych metali w organizmie.

Włosy dokumentacją kondycji zdrowotnej
Analiza Pierwiastkowa Włosów (APW) jest nowoczesną metodą diagnostyczną umożliwiającą ocenę stanu odżywiania organizmu, określenie typu metabolicznego i tendencji zdrowotnych. Polega na wprowadzeniu próbki włosów (200-300 mg włosów niefarbowanych) do specjalnego mikroskopu i odczytaniu sygnału analitycznego emitowanego przez tę próbkę.

Na podstawie ilości 28 pierwiastków, w tym 19 pierwiastków odżywczych i 9 pierwiastków toksycznych i ich wzajemnych proporcji we włosach określany jest stan równowagi pierwiastkowej organizmu. Dzięki temu badaniu można zapobiegać ewentualnym chorobom, które mogą pojawić się w przyszłości oraz wykryć wszelkie zaburzenia.

Badania krwi a Analiza Pierwiastkowa Włosa
Badania krwi pomagają ocenić stan funkcjonowania naszego organizmu w danym momencie, poznać obecną kondycję organizmu i występujące już problemy zdrowotne. Wykonując badania krwi nie mamy możliwości dowiedzieć się, jak wyglądała kondycja naszego organizmu jeszcze kilka miesięcy temu. Umożliwia to Analiza Pierwiastkowa Włosa, dzięki której możemy poznać przyczyny, które spowodowały lub mogą spowodować wystąpienie problemów zdrowotnych w przyszłości.

– Włos, jako tkanka miękka jest tzw. magazynem różnych substancji, pomagającym utrzymać organizmowi odpowiednią równowagę biologiczną, która jest podstawą zdrowia. Kompleksowe badanie włosa może dostarczyć informacji o zaburzeniach równowagi pierwiastków – ich niedoborach, nadmiarach oraz obecności pierwiastków toksycznych. Dzięki analizie można uzyskać precyzyjny obraz tego, co działo się w naszym organizmie na przestrzeni kilkunastu miesięcy i w razie potrzeby skutecznie reagować.– mówi Izabela Sowińska-Bajon, Coach.

A to już wiesz?  Jakie składniki zadbają o naszą skórę?

Dla kogo?
Analiza Pierwiastkowa Włosa skierowana jest do osób, które mają problemy z zachowaniem kondycji fizycznej i psychicznej. Kompleksowe badanie to najlepsza diagnostyka dla wszystkich dbających i chcących zachować zdrowie, żyjących i pracujących w napięciu i stresie, uprawiających sport rekreacyjnie i zawodowo, a także dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Najczęściej wykonywana jest przy różnego rodzaju zaburzeniach: gastrologicznych, hormonalnych, neurologicznych, dermatologicznych czy kardiologicznych.

Niedobory, nadmiar czy obecność metali toksycznych w organizmie mogą prowadzić do zaburzeń metabolicznych, które mogą przyczyniać się do powstania wielu chorób. Aby temu zapobiec wystarczy wykonać badanie Analizy Pierwiastkowej i poznać dokładne potrzeby swojego organizmu. Dzięki temu dostarczymy odpowiednich substancji odżywczych, usuniemy szkodliwe toksyny i wyrównamy proporcje pierwiastków w organizmie. Zgodnie z założeniem Kreacji Ciała, stawiamy przede wszystkim na profilaktykę i kompleksowe podejście, dlatego Analiza Pierwiastkowa Włosa stanowi idealne uzupełnienie naszej filozofii i pozwala nam dbać o pacjentów jeszcze lepiej. Z pewnością jest to wiarygodne i wartościowe badanie diagnostyczne, w które warto zainwestować. – mówi Izabela Sowińska-Bajon, Coach.

Więcej informacji: http://kreacjaciala.pl/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy