Wiadomości branżowe

HolidayCheck i airberlin topbonus nagradzają za każdą recenzję

1 marca wystartowała wspólna akcja HolidayCheck i airberlin topbonus, która ma na celu zachęcenie turystów do dzielenia się opiniami, które mogłyby pomóc innym w planowaniu wakacji. Za każdą recenzję hotelu oddaną na HolidayCheck.pl w ramach promocji "Pomocna dłoń" otrzymuje się voucher o wartości 20 euro do wykorzystania na przelot liniami airberlin. Dodatkowo, turyści, którzy napiszą najbardziej pomocne opinie, zostaną wyróżnieni atrakcyjnymi podarunkami.HolidayCheck, największy europejski portal z opiniami o hotelach, i airberlin, jeden z czołowych przewoźników lotniczych w Europie, ogłosili 1 marca początek wspólnej promocji „Pomocna dłoń”.Zadanie konkursowe polega na napisaniu recenzji obiektu noclegowego – hotelu, pensjonatu, ośrodku wczasowego, apartamentu itp. Za wpisy opublikowane między 01.03. a 22.03.2015 r. użytkownicy otrzymają bony uprawniające do zniżki 20 euro na przeloty liniami airberlin. Autora najbardziej pomocnej opinii HolidayCheck wyróżni kamerą cyfrową JVC GZ-E15, do wygrania są także zestawy plażowe.Poprzez akcję „Pomocna dłoń” HolidayCheck i airberlin podkreślają znaczenie recenzji w planowaniu urlopu.

1 marca wystartowała wspólna akcja HolidayCheck i airberlin topbonus, która ma na celu zachęcenie turystów do dzielenia się opiniami, które mogłyby pomóc innym w planowaniu wakacji. Za każdą recenzję hotelu oddaną na HolidayCheck.pl w ramach promocji „Pomocna dłoń” otrzymuje się voucher o wartości 20 euro do wykorzystania na przelot liniami airberlin. Dodatkowo, turyści, którzy napiszą najbardziej pomocne opinie, zostaną wyróżnieni atrakcyjnymi podarunkami.

HolidayCheck, największy europejski portal z opiniami o hotelach, i airberlin, jeden z czołowych przewoźników lotniczych w Europie, ogłosili 1 marca początek wspólnej promocji ?Pomocna dłoń?.

Zadanie konkursowe polega na napisaniu recenzji obiektu noclegowego ? hotelu, pensjonatu, ośrodku wczasowego, apartamentu itp. Za wpisy opublikowane między 01.03. a 22.03.2015 r. użytkownicy otrzymają bony uprawniające do zniżki 20 euro na przeloty liniami airberlin. Autora najbardziej pomocnej opinii HolidayCheck wyróżni kamerą cyfrową JVC GZ-E15, do wygrania są także zestawy plażowe.

Poprzez akcję ?Pomocna dłoń? HolidayCheck i airberlin podkreślają znaczenie recenzji w planowaniu urlopu. Opinie oddawane przez turystów na HolidayCheck pomagają innym w znalezieniu odpowiedniego miejsca na pobyt, dopasowanego do ich preferencji.

„Dzięki recenzjom oddawanym na HolidayCheck dużo łatwiej jest zaplanować udany urlop. Cieszymy się, że będziemy mogli nagrodzić wszystkie osoby, które podadzą pomocną dłoń innym turystom i podzielą się cennymi wskazówkami na HolidayCheck.” – mówi Peter Schwarzkopf, dyrektor zarządzający HolidayCheck Polska.

Więcej informacji o wspólnej akcji HolidayCheck i airberlin można znaleźć na: http://goo.gl/pexY35


dostarczył infoWire.pl

0 0 votes
Article Rating
A to już wiesz?  Śmiech sposobem na raka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


1.8K komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments