Fryzury

Dobroczynne działanie ultradźwięków – zabiegi idealne na zimę

Dobroczynne działanie ultradźwięków – zabiegi idealne na zimę
Kraków, 7.01.2020 Dobroczynne działanie ultradźwięków – zabiegi idealne na zimę Zimą nasza skóra jest przesuszona i wymaga dogłębnego odżywienia. Aby zapewnić jej zdrowy wygląd, warto

Kraków, 7.01.2020

Dobroczynne działanie ultradźwięków – zabiegi idealne na zimę
Zimą nasza skóra jest przesuszona i wymaga dogłębnego odżywienia. Aby zapewnić jej zdrowy wygląd, warto codzienne rytuały pielęgnacyjne uzupełnić profesjonalnymi zabiegami. Jednym z nich jest GeneO Ultrasound, wykorzystujący dobroczynne działanie fal ultradźwiękowych.

Nasza zima zła
Zimą, gdy skóra twarzy narażona jest na działanie negatywnych czynników zewnętrznych, takich jak mróz czy suche powietrze, w ogrzewanych pomieszczeniach niezwykle ważna jest właściwa pielęgnacja. Im jesteśmy starsi, skóra jest bardziej sucha, uwydatniają się zmarszczki i niedoskonałości cery. Trudniej też o jej właściwe odżywienie i napięcie. Z pomocą może przyjść terapia ultradźwiękami.

Moc ultradźwięków
Terapia ultradźwiękami powoduje zmiękczenie naskórka oraz poprawienie krążenia i metabolizmu skóry. Fale normalizują pH skóry i działają bakteriobójczo, znacznie poprawiając stan naszej cery. Dodatkowo pomagają zmniejszyć widoczność zmarszczek i popękanych naczynek oraz usuwają przebarwienia bądź blizny potrądzikowe.

geneO Ultrasound – nowość w ofercie Kliniki VESUNA
Jednym z najnowocześniejszych zabiegów beauty wykorzystujących fale ultradźwiękowe jest geneO Ultrasound. Poprawiając krążenie krwi, zabieg przyspiesza transport i wchłanianie składników aktywnych do skóry, a wibracje fal wywołują zmianę układu komórek naskórka, zwiększając przepuszczalność warstwy rogowej. Dzięki temu po zabiegu skóra jest wyraźnie oczyszczona i wygładzona. Podczas zabiegu geneO Ultrasound usuwane są produkty uboczne przemiany materii i zrogowaciały naskórek.

– Sekret zabiegów ultradźwiękowych polega na wtłaczaniu substancji odżywczych w głąb skóry. Obecnie możliwe jest przeprowadzanie różnorodnych procedur ujędrniająco-liftingujących, indywidualnie dobranych do potrzeb skóry pacjenta — mówi mgr kosmetolog Katarzyna Gładkowska z krakowskiej Kliniki VESUNA, w której niedawno wprowadzono do oferty zabiegi z wykorzystaniem głowicy geneO Ultrasound.

Zabiegi z wykorzystaniem głowicy ultradźwiękowej można wykonywać w każdym wieku. Ważna jest właściwa diagnoza stanu skóry pacjenta i dobór terapii do jej potrzeb, dlatego przed rozpoczęciem zabiegu warto skorzystać z konsultacji z kosmetologiem. Terapia geneO pozwala na kompleksową pielęgnację skóry, jej efekty widoczne są tuż po zakończeniu terapii.

A to już wiesz?  Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska – idealne stylizacje na Boże Narodzenie i Sylwestra!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy